• Detail firmy

KLIA PRAHA s.r.o.

Základní popis

Nabízíme dovoz a velkoobchodní prodej - řezané květiny, hrnkové květiny, suché exotické květiny, dárková keramika, svíčky, stuhy aj.

Adresa

K Bílému vrchu 2951/4
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02263645
DIČ:  CZ02263645

Výrobky, činnosti

Velkoobchod květin

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 250 066
Telefon: +420 553 659 080
E-mail: klia@klia.cz
E-mail: praha@klia.cz
WWW: www.klia.cz

Kontaktní osoba

Josef Klíšť - Jednatel

Anna Klíšťová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslava Špačková - VAZANIKVETIN.CZ

Zabýváme se květinovou výzdobou a tvorbou aranžmá a dekorací. Připravujeme svatební květinovou výzdobu, výzdobu kanceláří i společenských prostor. K prodeji nabízíme řezané květiny, uvázané kytice nebo hrnkové květiny. V nabídce máme i sezónní květinové vazby a zajistíme také rozvoz květin po Praze. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

Renáta Jebavá

Naše květinářství se specializuje na kompletní svatební květinový servis. Nabízíme i různé sezónní dekorace (vánoční, velikonoční), vazby ze suchého přírodního materiálu, kytice dárkové - pro významná jubilea, promoce či svátky, také smuteční květiny, věnce a stuhy.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.