• Detail firmy

Klempířství K + R, s.r.o.

Základní popis

Naše firma poskytuje komplexní klempířské a stavební práce. Materiál, který používáme: pozinkované plechy, zinek, měď, lakované okapové systémy, nerez.

Adresa

Žatčany 111
664 53 Žatčany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29197058

Výrobky, činnosti

Komplexní klempířské a stavební práce.

Kontaktní údaje

E-mail: info@klempirstvizatcany.cz
WWW: klempirstvizatcany.cz

Kontaktní osoba

Rudolecký Milan - Jednatel

Mobil: +420 602 581 738
E-mail: info@klempirstvizatcany.cz
Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.