• Detail firmy

Klempířství HRUBÝ

Základní popis

Provádíme veškerou výrobu a montáž staveb klempířských prvků: žlaby, úžlabí, štítkové lem. falcované krytiny, parapety, opláštění komínů a další. Z pozinku, mědi, titanzinku, lindabu. Pokládka střešních šindelů. Spolupracujeme s pokrývači a tesaři.

Adresa

Požárnická 51
373 71 Hůry

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12935701

Výrobky, činnosti

Provádíme veškerou výrobu a montáž staveb

Kontaktní údaje

E-mail: klempirstvihruby@seznam.cz
WWW: www.klempirstvihruby.cz

Kontaktní osoba

st. Hrubý - Jednatel

Mobil: 603 704 598
Další firmy v oboru

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

MONSTAKO s.r.o.

Zajišťujeme montáže opláštění, střech a světlíků. Vyrábíme a montujeme okapové systémy, klempířské výrobky, drobné ocelové konstrukce, vrata, brány apod. Provádíme ohýbání silnostěnných profilů od 2 mm až do 6 m!

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.