• Detail firmy

Klempířství Hlinovský s.r.o.

Základní popis

Na českém trhu vystupuje jako subjekt zabývající se kompletním dodáním střešních plášťů. Hlavním zaměřením firmy jsou dodávky a montáž všech druhů střešních krytin.

Adresa

Dolní Hbity-Luhy 75
262 63 Luhy

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27117600

Výrobky, činnosti

Klempířství a pokrývačství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 524 113
Fax: +420 318 697 225
E-mail: strechy@hlinovsky.cz
WWW: www.hlinovsky.cz

Kontaktní osoba

František Hlinovský - Jednatel

Václav Hlinovský, syn - Jednatel

František Hlinovský, syn - Jednatel

Další firmy v oboru

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.