• Detail firmy

KLEMENT - DOPRAVNÍ PÁSY s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme spojování dopravních pásů gumových i PVC včetně prodeje a servisu. Dodáváme dopravníkové válečky a válce včetně možnosti pogumování. Opravy průrazů, pogumování dopadových ploch. Prodej spojovacího materiálu. Nonstop servis.

Adresa

Kámen-Jiříkov 7
582 82 Golčův Jeníkov

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27521478
DIČ:  CZ27521478
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dopravní pásy

prodej dopravních pásů vč.spojovacího materiálu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 440 008
Fax: +420 569 440 008
E-mail: obchod.pasy@seznam.cz
E-mail: info@dopravnipasy.cz
E-mail: servis.pasy@seznam.cz
WWW: www.dopravnipasy.cz

Kontaktní osoba

Martin Hospodka

Mobil: +420 733 539 939
E-mail: obchod.pasy@seznam.cz

Zdeněk Neubauer, vedoucí servisu

Mobil: +420 603 503 997
E-mail: servis.pasy@seznam.cz
Další firmy v oboru

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

SEMAT HB s.r.o.

Specializujeme se na opravy a prodej vysokozdvižných vozíků. Nabízíme i další manipulační techniku - paletové vozíky, rudly nebo retraky. Dodáváme i příslušenství a náhradní díly jako jsou pásy, baterie, nabíječe, hydraulická zařízení, pneumatiky či přídavná zařízení. Prodáváme bazarové vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku.

K - Technology

Zabýváme se prodejem příslušenství na stavební stroje (rotační a naklápěcí hlavice na rypadla, vibrační desky, válce, frézy, recyklační lžíce). Dále se zabýváme prodejem zařízení na výrobu betonu (planetové míchačky, dávkování barev a přísad, měření vlhkosti, přeprava směsí po PREFA provozech a mnoho dalších).