• Detail firmy

KLEIN DESIGN s.r.o.

Základní popis

Český výrobce kvalitního nábytku. Kuchyňské linky. Vestavné skříně. Postele z masivu se zárukou 10 let. Vybavení veřejných prostor nábytkem.

Adresa

Újezd 202
783 96 Újezd u Uničova

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27770346
DIČ:  CZ27770346
Rok založení:  1993
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Bytový nábytek, nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

E-mail: klein@razdva.cz
WWW: klein-design.eu

Kontaktní osoba

Michal Klein - Majitel

Mobil: +420 603 824 531
E-mail: klein@razdva.cz
Další firmy v oboru

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.