• Detail firmy

KLATOVSKÝ RÁJ TOPOLŮ s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na pěstování a prodej sazenic Japonských topolů. Provádíme realizace výsadeb, údržbu pozemků, štěpkování a špalíkování.

Adresa

Předslav 75
339 01 Předslav

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29117399

Výrobky, činnosti

Pěstování a prodej sazenic Japonských topolů

Kontaktní údaje

E-mail: japtopoly@email.cz
WWW: www.klatovsky-raj-topolu.cz

Kontaktní osoba

Ing. Alena Havlová - Jednatel

Mobil: +420 728 736 213

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - HALAJOVÁ BLANKA

Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zajišťujeme prodej okrasných rostlin a dřevin, výstavbu plotů a zídek a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.