• Detail firmy

Klára Šafránková

Základní popis

Naše mýdlárna se zabývá ruční výrobou přírodních mýdel, koupelových solí a šumivek do koupele s přidáním voňavých bylinek.

Adresa

Velká Bukovina 62
407 29 Velká Bukovina

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76267334

Výrobky, činnosti

Ruční výroba přírodních mýdel

Kontaktní údaje

E-mail: mydlarnasafran@gmail.com
WWW: www.mydlarnasafran.cz

Kontaktní osoba

Klára Šafránková - Majitel

Mobil: +420 608 382 022
E-mail: mydlarnasafran@gmail.com
Další firmy v oboru

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

KOPACHEM s.r.o.

Specializujeme se na vývoj, výrobu a distribuci profesionální úklidové a čisticí chemie produktové značky Mr. PEPA. V našem sortimentu naleznete univerzální úklidové a čisticí prostředky, prací prášky a aviváže, přípravky na podlahy, přípravky na mytí nádobí, přípravky na okna a zrcadla, čisticí prostředky do koupelny, přípravky k odmašťování, WC čističe a kachny, čisticí prostředky na rez apod.

Ivo Rybák - Sdružení podnikatelů

Nabízíme prodej kvalitního obalového materiálu pro gastronomické provozy, maloobchody, balení, skladování, expedici nebo pro průmyslové balení. Součástí prodeje jsou i hygienické potřeby, drogerie či úklidové prostředky.