• Detail firmy

Klára Remešová

Základní popis

provádí - komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Adresa

Úvalno 307
793 91 Úvalno

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88773868
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezpečnost a ochrana

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 560 162
E-mail: klara.remesova@hotmail.com
WWW: www.bozp-krnov.cz

Kontaktní osoba

Klára Remešová

Další firmy v oboru

BOZP Fiala, s.r.o.

Zaměřujeme se na služby v oblasti BOZP, kurzy a vzdělávací činnost. Organizujeme rekvalifikační kurzy pro lesnické činnosti - kurz obsluhy hydraulické ruky, kurz obsluhy lesnických kolových traktorů a další. Vypracujeme komplexní rizika dle Vaší podnikatelské, výrobní nebo obchodní činnosti a další. Zajišťujeme školení BOZP a působíme jako koordinátor BOZP na staveništi.

SEHAP - K

Zabýváme se prodejem hasicích přístrojů - práškové, vodní, pěnové hasicí přístroje i hasicí přístroje CO2. Provádíme revize, opravy a servis hasicích přístrojů a hydrantů kompletně v souladu s platnou právní legislativou. Poskytujeme poradenství PO a BOZP. Dodáváme profesionální výstroj a výzbroj pro hasiče.

IHAS s.r.o.

Nabízíme odborné poradenství v oblasti bezpečnosti práce se zaměřením na průmyslové provozovny, plynová zařízení a laboratoře. Zabýváme se problematikou naplňování Nařízení vlády č. 406/2004 Sb. Zajišťujeme zpracování studií HAZOP a SIL analýz, prodej pomůcek a zařízení do výbušného prostředí, revize plynových zařízení, výpočty tlakové odolnosti, měření prašnosti, měření úniků hořlavých plynů.