• Detail firmy

Klára Polívková, DiS.

Základní popis

Zajišťujeme zdravotnický dohled, školení, canisterapie a zvířecí terapie, kurzy, certifikaci, rekvalifikaci, výpomoc, kompletní zastoupení IZS.

Adresa

K Červenému vrchu 151/10
160 00 Praha 6 - Vokovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02669056
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zdravotnické dozory

Zaměřujeme se na zdravotnické dozory na akcí. Dále pak školíme veřejnost i profesionální sbory v první pomoci, postupech při nátlaku, taktických postupech atd. Více se dozvíte, napíšete-li do jakéhokoliv web vyhledávače: zdrdo

Kontaktní údaje

E-mail: service4rescue@gmail.com
WWW: zdrdo.webmium.com/kontakt

Kontaktní osoba

Klára Polívková, DiS. - Majitel

Mobil: +420 732 588 562
E-mail: service4rescue@gmail.com
Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

ELEKTRO-SERVIS mont s.r.o.

Specializujeme se na elektromontážní práce, hromosvody, revize třídy A a B bez omezení napětí či údržbu a revize VN zařízení. Nabízíme školení a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb. Jsme spolupracujícím partnerem společnosti PRE.

Tomáš Hanuš

Autoškola Tomáš Hanuš zajišťuje výuku a výcvik skupin A, B, C, D, E. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž pravidelná školení řidičů referentů a řidičů z povolání. Nabízíme rekvalifikační služby. Navštivte webové stránky firmy, kde naleznete vozový park, kterým disponujeme i ceník výcviků a školení.