• Detail firmy

Klára Nestěrová

Základní popis

Zajištění hostesek a modelek pro kulturní, společenské a reklamní akce. Realizace akcí na klíč, módních přehlídek a zajišťování známých osobností.

Adresa

Jindřišská 24
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86568027
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zajištění hostesek a modelek

pro kulturní, společenské a reklamní akce. Realizace akcí na klíč, módních přehlídek a zajišťování známých osobností.

Kontaktní osoba

Mgr. Klára Nestěrová - Majitel

Mobil: +420 777 768 408
E-mail: apsara[at]apsara.cz
Další firmy v oboru

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.

GRINO - JIŘÍ NOVOTNÝ MUDr.

Kouzelník a mistr magie GRINO nabízí kouzelnická vystoupení pro děti i dospělé. Svými kouzly pobavím diváky všech věkových kategorií - na různých oslavách, svatbách, firemních večírcích, dětských párty, maturitních plesech či jiných akcích. Věnuji se magii všeobecné, mikromagii a iluzím. Profesionálním kouzelníkem jsem již téměř 25 let. Vystupuji po celém světě a jsem držitelem řady ocenění.

MATTES RESTAURACE

Nabízíme kvalitní českou a steakovou kuchyni. Pořádáme různé oslavy, svatební hostiny, firemní akce nebo rauty. Posedět si můžete i na naší letní zahrádce nebo v zastřešené vytápěné zimní zahrádce.