• Detail firmy

Kladenská duha - PhDr.Miluše Pořádková

Základní popis

Masáže, vč. masáže lávovými kameny, poradenská pomoc v mezilidských vztazích, arteterapie, grafologie, poradna těhotným ženám

Adresa

Zádušní 351
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68268700

Výrobky, činnosti

duševní masáže

Kontaktní údaje

E-mail: poradenskapomoc@email.cz
WWW: www.kladenskaduha.webnode.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Miluše Pořádková

Telefon: 775 201 622
E-mail: poradenskapomoc@email.cz
Další firmy v oboru

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.