• Detail firmy

KL Real, s.r.o.

Základní popis

Investor a prodejce pozemků pro výstavbu rodinných domů v projektu Slunečné terasy - Lány u Kladna.

Adresa

Rubešova 83/10
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26180758
DIČ:  CZ26180758
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Prodej pozemků s inženýrskými sítěmi pro individuální výstavbu rodinných domů v Lánech u Kladna s dojezdem 15 min. do Prahy po dálnici R6.

Kontaktní údaje

E-mail: info@klreal.cz
WWW: www.pozemky-lany.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Sokolová - Jednatel

Mobil: +420 731 006 667

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

Slunečné terasy s.r.o.

Hlavní činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a inženýrská činnost. Zaměřujeme se na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Našimi klienty jsou převážně mladé začínající rodiny.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.