• Detail firmy

KKN s.r.o.

Základní popis

Standardní advokátní služby, další činnosti se zaměřením na reality, jako je výkup a prodej nemovitostí, zprostředkování prodeje domů, bytů, pozemků, dražby nemovitostí, ochrana před exekucemi, řešení zástav. Hypoteční poradenství.

Adresa

Milešovská 1312/6
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28480295
DIČ:  CZ28480295
  • Služby

Výrobky, činnosti

Advokátní kancelář.

Kontaktní osoba

Barbora Kuchařová - Jednatel

Další firmy v oboru

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

ROBERT BAUER

Poskytuji služby znalce v oblasti bezpečnosti práce a v energetice, obor silnoproud. Provádím revize silnoproudých zařízení do 1000 VAC, 1500 VDC v obj. tř. A.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.