• Detail firmy

KIWI svět map a průvodců, s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí mapy, automapy, průvodce, atlasy, GPS navigace, turistické a cyklomapy.

Adresa

Jungmannova 23/11
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26157438
DIČ:  CZ26157438
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby a produkty

- provoz kamenné prodejny i e-shopu, mapy a průvodce celého světa a vše, co se týká cestování a poznávání, navigační pomůcky, včetně GPS, náramkové počítače, elektronické čtečty e-knih, zájmové časopisy, plány měst, cestopisy, obrazové publikace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 948 455
Fax: +420 296 245 555
E-mail: mapy@kiwick.cz
WWW: www.kiwick.cz

Kontaktní osoba

Mgr. PETR SCHNABL SCHNABL, ml. - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Business Media CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení a automobilismu. U odborných titulů se zaměřuje především na rozšiřování fundovaných a aktuálních informací, které pomáhají profesionálům při každodenní práci.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.