• Detail firmy

KIOMATIC SERVICE s.r.o.

Základní popis

Vývoj, výroba, instalace, servis samoobslužných informačních kiosků, platebních terminálů, tankomatů pro úhradu pohonných hmot na čerpacích stanicích.

Adresa

Koněvova 2775/139
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25677896
DIČ:  CZ25677896

Výrobky, činnosti

Instalace, servis hardwaru

Kontaktní údaje

Telefon: +420 270 006 048
Mobil: +420 739 272 659
E-mail: info@kiomatic-service.cz

Kontaktní osoba

Ivo Pekař - Jednatel

Michaela Filipová - Jednatel

Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.