• Detail firmy

KINTANA GROUP, s.r.o.

Základní popis

agentura práce se specializovala na dočasné přidělení zaměstnanců z České, Bulharské a Slovenské republiky v oblasti strojírenství a kovovýroby

Adresa

Na Točně 2
377 01 Jindřichův Hradec V

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03108228

Kontaktní osoba

EMIL PETROV ALEKSANDROV - Jednatel

Telefon: +420 388 723 111
Mobil: +420 775 520 233
E-mail: kintana@email.cz

JANA JARNÁ - Jednatel

Telefon: +420 388 723 111

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MEUS s.r.o.

Specializujeme se na zaměstnávání kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků do strojírenského odvětví. Pracovníky dle Vašeho zadání vyhledáme, zaměstnáme v pracovněprávním vztahu a vyšleme na Vámi určené pracoviště.

AV Institut s.r.o.

AV Institut s.r.o. je sociální podnik, nestátní zdravotnické zařízení a agentura práce se specializací zprostředkování zaměstnání osob se zdravotním postižením do vašeho týmu. Poskytujeme služby, které jsou nástroji pro efektivní nábor a vyhledání osob zdravotně postižených na konkrétní pracovní místa u zaměstnavatele.

WorkTime s.r.o.

Nabízíme komplexní služby personální agentury. Zajistíme pracovníky nebo brigádníky pro Vaší firmu nebo Vám přímo vyhledáme zaměstnání. Zprostředkujeme občasnou pracovní výpomoc. Využijte naše zkušenosti pro kompletní služby studentské agentury práce. Spolehlivě zajistíme pracovníky a brigádníky pro různé pracovní pozice ve Vaší firmě. Věříme, že budete spokojeni i po finanční stránce.