• Detail firmy

Kimberly-Clark, s.r.o.

Základní popis

Výroba hygienického zboží.

Adresa

Českomoravská 2420/15a
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63468816
DIČ:  CZ63468816
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Hygienické osobní potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 214 001
E-mail: obchod@kcc.com
WWW: www.kimberly-clark.com
WWW: www.depend.cz

Kontaktní osoba

Pavel Jirásek

Alex Křížek - Jednatel

Romana Jourdren

Telefon: +420 226 214 022

Anthony Jerod McNally - Jednatel

Michal Mlnařík - Jednatel

Další firmy v oboru

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.