• Detail firmy

kimbau, stavebně-inženýrská s.r.o.

Základní popis

Provádíme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových prostor, ale i dílčích částí jako jsou rekonstrukce bytových jader, zateplování fasády, opravy střech apod. Nabízíme montáž a servis stabilního hasící zařízení v rámci požární ochrany budov.

Adresa

Korunovační 21
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61246662
DIČ:  CZ61246662
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  35000000

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Provádíme stavební práce na bytových a nebytových objektech. Buď formou na klíč, nebo jako dílčí práce např. fasády, zateplení, střechy, interiéry ..

Kontaktní údaje

E-mail: kimbau@kimbau.cz
WWW: www.kimbau.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bohumil Kotlík - Jednatel

Mobil: 777 772 490

Ing. Bohumil NESVAČIL - Jednatel

Mobil: 777 713 192
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!

Slunečné terasy s.r.o.

Hlavní činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a inženýrská činnost. Zaměřujeme se na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Našimi klienty jsou převážně mladé začínající rodiny.