• Detail firmy

KILDATRANS - CZ, spol. s r.o.

Základní popis

Zajišťujeme strojní čištění vozovek, provádíme zemní práce. Provozujeme nákladní autodopravu a půjčovnu stavební mechanizace.

Adresa

Jihlavská 725/64
625 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27699242

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme strojní čištění vozovek,

Zajišťujeme strojní čištění vozovek, provádíme zemní práce. Provozujeme nákladní autodopravu a půjčovnu stavební mechanizace.

Kontaktní údaje

E-mail: kildatrans@kildatrans.cz
WWW: www.kildatrans.cz

Kontaktní osoba

Petr Kilián - Jednatel

Mobil: 724 780 721

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stálá čistota

Provádíme úklidové a čistící služby v Brně a okolí. Profesionálně uklidíme byt, dům, kancelář či jiné prostory. Jsme zaměřeni na čištění koberců, sedacích souprav, matrací, židlí apod. a čištění automobilů, k čemuž využíváme účinné prostředky a nanotechnologie.

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.