• Detail firmy

Kicero Group, s.r.o.

Základní popis

Společnost Kicero se zabývá budováním úspěšných značek, internetovým marketing od tvorby webu až po seo optimalizaci s garancí, marketingovým servisem a marketingovými službami.

Adresa

Táboritská 880/14
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24138134
DIČ:  CZ24138134

Výrobky, činnosti

Společnost Kicero se zabývá budováním úspěšných

značek, internetovým marketing od tvorby webu až po seo optimalizaci s garancí, marketingovým servisem a marketingovými službami.

Kontaktní údaje

E-mail: info@kicero.cz
WWW: www.kicero.cz

Kontaktní osoba

Matuš Púčik - Jednatel

Mobil: 732 855 854
E-mail: info@kicero.cz
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

Business Media CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení a automobilismu. U odborných titulů se zaměřuje především na rozšiřování fundovaných a aktuálních informací, které pomáhají profesionálům při každodenní práci.