• Detail firmy

KHK ŽATEC, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme autorizovaný prodej a servis vozů Peugeot i Citroën. Nabízíme technické kontroly vozů

Adresa

Plzeňská 2031
438 01 Žatec

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49903748

Výrobky, činnosti

Automobily Peugeot

Kontaktní údaje

Mobil: 736 633 502
E-mail: info@khkzatec.cz
WWW: www.dealer.peugeot.cz/KHK-Zatec

Kontaktní osoba

Václav Kovář - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.