• Detail firmy

KH-Cetto, s.r.o.

Základní popis

Jsme firma zabývající se výrobou plastových dílů, jejich samotnou montáží a zušlechtěním pro automobilový průmysl a telekomunikace.

Adresa

Vintířovská 1157
357 35 Chodov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27962067

Výrobky, činnosti

výrobou plastových dílů

Jsme firma zabývající se výrobou plastových dílů, jejich samotnou montáží a zušlechtěním pro automobilový průmysl a telekomunikace.

Kontaktní údaje

E-mail: mario.peter@khcetto.cz

Kontaktní osoba

Mário Peter - Prokurista

Mobil: +420 773 407 201
E-mail: mario.peter@khcetto.cz
WWW: www.khcetto.cz/index.php?id=25&L=2

Axel Zuleeg - Jednatel

Ernst Cetto - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STYL - výrobní družstvo knoflíkářů

Výroba a prodej knoflíků, spon, koncovek, brzdiček a dalších oděvních doplňků a zpracování plastických hmot technologií vstřikování. Výroba plaket s motivy dle zadání zákazníka pro různé společenské, kulturní a sportovní akce.

VYVA PLAST, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vakuového tvarování a vytlačování profilů. Vyrábíme plastové obaly pro potravinářský průmysl, plastové proložky, plastové ochrany vinné révy, plastové ochrany stromků proti okusu zvěří a další plastové produkty.

TESPOL Kolín - LISOVNA PLASTŮ s.r.o.

Zaměřujeme se na lisování a vstřikování plastů. Zajišťujeme výrobu plastových dílů a komponentů pro různá odvětví průmyslu (elektrotechnický, automobilový, potravinářský, hračkářský). Pro vstřikování plastů vlastníme certifikát ISO 9001. Námi vyrobeny produkty jsou vysoce kvalitní, a to díky používání nejmodernějších technologií a mnohaletých zkušeností našich zaměstnanců.