• Detail firmy

KFP, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost K. F. P. spol. s r. o. se zabývá stavbou veletržních expozic po celém světě již 10 let.Provádíme výkopové a zemní práce.

Adresa

Masarykovo náměstí 407
664 71 Veverská Bitýška

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48532096

Výrobky, činnosti

Veletržní expozice

Kontaktní údaje

E-mail: kfpsro@seznam.cz
E-mail: polakjunior@seznam.cz
WWW: kfp.kvalitne.cz/

Kontaktní osoba

Karel Hermány - Jednatel

Mobil: +420 737 859 302
Další firmy v oboru

easyfair s.r.o.

Naše firma se zabývá zařizováním interiérů firem a vybavení prodejen, produkčně zajišťujeme konference, semináře a firemní akce. Zařídíme je v kompletním servisu dle Vašich požadavků a přání. Dále realizujeme veletržní expozice doma i v zahraničí. Nabízíme světelná loga, reklamní štíty a firemní nápisy. Kontaktujte skutečné odborníky v oboru. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

Fifty Free s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti Fifty Free s.r.o. je reklamní činnost, marketing a pronájem velkoplošných LED a LCD obrazovek, bezrámečkových (seamless) obrazovek a dotykových obrazovek + audio-video.