• Detail firmy

Kerasystem, s.r.o.

Základní popis

Obkladač a dlaždič. Provádíme dlaždičské a obkladačské práce. Pokládáme vnitřní i venkovní dlažby. Děláme obklady koupelen, bytových jader a další. Máme bohaté zkušenosti. Nabízíme široký výběr obkladů i dlažeb od různých výrobců.

Adresa

Loučkách 1212
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28299108

Výrobky, činnosti

Provádíme dlaždičské a obkladačské práce

Obkladač a dlaždič. Provádíme dlaždičské a obkladačské práce. Pokládáme vnitřní i venkovní dlažby. Děláme obklady koupelen, bytových jader a další. Má

Kontaktní osoba

David Vozdecký - Jednatel

Mobil: +420 773 295 005
E-mail: vozdecky@obkladyvozdecky.cz
WWW: www.kerasystem.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.