• Detail firmy

KERAMLOV s.r.o.

Základní popis

Výrobky porcelánové a keramické kuchyňské a stolní, ozdobné předměty; Nespecializovaný maloobchod; Služby převážně pro podniky

Adresa

Volevčice 6
588 56 Volevčice

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25525841

Výrobky, činnosti

Výrobky porcelánové a keramické kuchyňské a stolní

Výrobky porcelánové a keramické kuchyňské a stolní, ozdobné předměty; Nespecializovaný maloobchod; Služby převážně pro podniky

Kontaktní údaje

Fax: 567 223 644

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Zdeněk Šedivý - Gastro 12

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vybavení pro gastro provozy, školy, nemocnice a podobná zařízení. Dodáváme nerezové náčiní a doplňky, podnosy, příbory, sklo, keramiku, porcelán, jednorázové nádobí, krájecí desky, čistící a dezinfekční prostředky a mnoho dalšího. Pro kompletní sortiment navštivte náš e-shop.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.