• Detail firmy

KERAMIS koupelny, s.r.o.

Základní popis

Od r. 1992 získávalo vedení naší spol. zkušenosti na trhu s obklady a dlažbou a počátkem roku 2005 se rozhodlo založit fa KERAMIS koupelny s.r.o.

Adresa

Pávovská 3100/9
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26938804

Výrobky, činnosti

Koupelny

koupelnové studio, velkoobchod, maloobchod a prodej vybavení koupelen.

Kontaktní údaje

Telefon: 567 220 366
Mobil: 731 167 766
Fax: 567 211 015
E-mail: keramis@ji.cz

Kontaktní osoba

IVA SYROVÁTKOVÁ - Majitel

MARTINA POLICAROVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

SAPHO HB

Nabízíme kompletní vybavení pro koupelny. Provádíme 3D návrhy koupelen na míru a následné realizace koupelen dle Vaše přání. Dodáváme sprchový program, koupelnový nábytek, koupelnová zrcadla, hydromasážní vířivé vany, hydromasážní komponenty, obklady a dlažby, umyvadla, WC, sprchové kouty, vanové zástěny, LED podhledová svítidla a panely, kuchyňské dřezy a mnoho dalšího.

BRASSICA - PAP s.r.o.

Naše firma se věnuje výrobě a prodeji toaletního papíru. Vyrábět jsme začali v roce 1998 a výrobky jsou dodnes zaregistrovány pod značkou Flowers. U nás nakoupíte veškeré hygienické potřeby a to od papírových kapesníků až po zásobníky a dávkovače. Prodáváme také papírové ručníky, dekorativní svíčky a zajišťujeme vše pro dámskou hygienu. Našim cílem je ucelenost, kvalita a spokojenost klientů.