• Detail firmy

Keramika plus, spol. s r.o.

Základní popis

Prodej italských obkladů a dlažeb firem ABK a Leonardo, vodovodních baterií Fiore, sanity Hatria, stavební chemie Cercol. Tvorba 3D návrhů.

Adresa

Verdek 38
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42192714

Výrobky, činnosti

Prodej italských obkladů a dlažeb

Prodej italských obkladů a dlažeb firem ABK a Leonardo, vodovodních baterií Fiore, sanity Hatria, stavební chemie Cercol. Tvorba 3D návrhů.

Kontaktní osoba

Daniel Mádle - Jednatel

Mobil: +420 734 310 945
Mobil: +420 774 625 255
E-mail: obchod@obklady-verdek.cz
WWW: www.obklady-verdek.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SOKOLA Group s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku. Vyrábíme vestavěné skříně, dětské a studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek, kuchyňský nábytek a mnoho dalšího. Zajišťujeme zakázkové práce pro nábytkářský průmysl.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma Produkcyjno-Handlowa ARGO Edward Ciechanowski

Historie naší firmy sahá až před třemi generacemi, kdy řemeslník Adam Ciechanowski založil společnost Argo. Na polském trhu jsme známý a uznávaný. Máme stálé zákazníky, kteří i přes stávající soutěží, zůstávají s našimi produkty. Dodáváme produkty do naší dopravy.