• Detail firmy

Keramika - design studio

Základní popis

užitková a zahradní keramika, domovní znamení, reklamní předměty -grafické návrhy, firemní loga, vizitky, orientační systémy budov a obcí, reklamní tabule, fotografie, pozvánky, netradiční svatební oznámení

Adresa

Zadní Mostek 34
544 75 Zadní Mostek

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10521224

Výrobky, činnosti

reklamní předměty -grafické návrhy,

užitková a zahradní keramika, domovní znamení, reklamní předměty -grafické návrhy, firemní loga, vizitky, orientační systémy budov a obcí...

Kontaktní údaje

E-mail: hrnce@volny.cz

Kontaktní osoba

Boris Ruda - Majitel

Mobil: 721 226 273
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.