• Detail firmy

KENYO, spol. s r.o.

Základní popis

KENYO®, spol s r.o. zastupuje na českém trhu evropské výrobce kojeneckého a dětského zboží, především kvalitních dětských kočárků a bezpečných dětských autosedaček.

Adresa

Ve Žlíbku 1800/77
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47121483

Výrobky, činnosti

Dětský sortiment

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 917 686
Mobil: +420 602 132 119
Fax: +420 284 822 301
E-mail: info@kenyo.cz
WWW: www.babystar.cz
WWW: www.kenyo.cz

Kontaktní osoba

ing. Jiří Bracháček - Jednatel

Další firmy v oboru

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

Ievgenii Tkhoriev

Provádíme tónování autoskel a lepení kvalitních fólií s dlouhou životností za nejlepší ceny v Praze - až o 20% nižší než konkurence! S tónováním autoskel máme bohaté zkušenosti, během dvou let našeho působení v Praze jsme zrealizovali více než 500 zakázek. Na tónování autoskel používáme prvotřídní americkou fólii zn. Global, na kterou poskytujeme záruku 13 let.