• Detail firmy

KENAUR elektro s.r.o.

Základní popis

Prodej a opravy elektroniky. Provádění slaboproudých i silnoproudých rozvodů. Realizace datových sítí, domácích telefonních rozvodů.

Adresa

Božkovská 1275/67
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29107326

Výrobky, činnosti

Servis elektronických protipožárních systémů.

Prodej a opravy elektroniky. Provádění slaboproudých i silnoproudých rozvodů. Realizace datových sítí, domácích telefonních rozvodů, televizních satelitních rozvodů pro bytové a rodinné domy, elektronických protipožárních systémů.

Kontaktní údaje

E-mail: moulis@kenaurelektro.cz
WWW: www.kenaurelektro.cz

Kontaktní osoba

Radek Moulis - Jednatel

Mobil: +420 602 247 010

Ing. Jiří Vlasák - Jednatel

Další firmy v oboru

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

REALEX International, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na dodávky vybavení obchodů včetně spotřebního materiálu a kancelářských potřeb, elektronických vah, pokladen, etiketovacích kleští a mnoho dalšího.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.