• Detail firmy

Keňa Safari s.r.o.

Základní popis

Nabízíme letecké pobytové a poznávací zájezdy do exotické Keni. Cestovní kancelář s vlastní pobočkou v Keni na Diani Beach. Specializujeme se na dovolenou na pobřeží Indického oceánu. Zajišťujeme safari v národních parcích Masai Mara, Lake Nakuru atp

Adresa

Stodolní 316/2
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26859220
DIČ:  CZ26859220
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zájezdy, výlety, safari

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 540 933
Mobil: +420 606 550 822
E-mail: info@kena-safari.cz
WWW: www.kena-safari.cz

Kontaktní osoba

Jan Varga

Telefon: +420 606 550 822
E-mail: jan.varga@kena-safari.cz
Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.

Ing. Pavel Procházka

Nabízíme služby cestovní kanceláře. Pořádáme zájezdy do oblíbených destinací v Itálii - Dolomiti, Livigno aj. - zejména za lyžováním a relaxací.