• Detail firmy

Keloc NET, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme servery, návrhy, realizace a správu počítačových sítí včetně tvorby www stránek, vývoj komplexního účetního systému.

Adresa

Náměstí SNP 32
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25592467
DIČ:  CZ25592467

Výrobky, činnosti

Správa počítačových sítí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 426 911
Fax: +420 545 426 959
E-mail: brejchova@kelocpc.cz
WWW: www.keloc.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Michalisko - Jednatel

E-mail: michalisko@kelocpc.cz
Další firmy v oboru

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

IRMGROUP , spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky. Specializujeme se na návrhy, realizace a servis elektronického zabezpečovacího zařízení. Provádíme instalaci, správu a servis počítačových sítí.