• Detail firmy

Kelichhaus Petr

Základní popis

Strojírenství - zakázková výroba. Nabídka obrábění kovů. Výroba svorníků, matic, hřídelí a čepů. CNC řezání, obrábění na horizontální frézce.

Adresa

Lelkova 3
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41423810
DIČ:  CZ6208271377
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Strojírenství

- zakázková výroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 847 642
E-mail: kmkkovovyroba@seznam.cz
E-mail: petrkelichhaus@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Kelichhaus - Majitel

Další firmy v oboru

LUDIN Components s.r.o.

Specializujeme se na výrobu svařenců a menší průmyslové celky včetně opracování a povrchových úprav dle požadavků zákazníků. Vyrábíme pro domácí i zahraniční trh. Produkty dodáváme především do Německa, Rakouska, Polska, Francie a Holandska.

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1999. Od počátku se zabýváme vývojem a výrobou hydraulických lisů, hydraulických zařízení, elektronických ovládacích systémů a silových hydraulických prvků. Provádíme také modernizace a opravy starších hydraulických lisů. V našem katalogu najdete různé zvedací zařízení, nástroje a nářadí. Zajišťujeme programování řídících systémů strojů a výrobních linek.

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.