• Detail firmy

KDP Assembly, s.r.o.

Základní popis

Jsme společnost, která se více jak 15 let věnuje výrobě kabelové konfekce. Tradice a historie naší společnosti nás zavazuje nejen k co nejlepší technologické koncepci, ale i k tomu, aby náš zákazník byl vždy prioritou.

Adresa

Ústecká 840/33
405 02 Děčín V - Rozbělesy

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25453394
DIČ:  CZ25453394

Výrobky, činnosti

Výroba kabelové konfekce.

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.pech@kabelovna.cz
WWW: www.kdpassembly.cz

Kontaktní osoba

Pavel Pech

Mobil: +420 731 548 591
E-mail: pavel.pech@kabelovna.cz

Ing. David, Ph.D. MBA. Leitermann - Ředitel

Další firmy v oboru

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.