• Detail firmy

KD Haus, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na rodinné domy na klíč, nízkoenergetické a pasivní domy, montované domy a dřevostavby od projekce přes výstavbu až po zajištění financování. Nabízíme typové projekty podle Vašeho výběru a přizpůsobíme je Vašim požadavkům.

Adresa

Masarykova 368
399 01 Milevsko

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26110695

Výrobky, činnosti

rodinné domy na klíč

Kontaktní údaje

Fax: 382 212 406
E-mail: krejza@kdhaus.cz
WWW: www.kdhaus.cz

Kontaktní osoba

Radek Krejza - Jednatel

Mobil: 774 448 831

Radek Dolejší - Jednatel

Telefon: +420 774 448 832
Další firmy v oboru

Bc. Petr Holub - Dřevěné konstrukce

Realizujeme návrhy a výrobu dřevěných konstrukcí jako jsou dřevostavby a krovy. Nabízíme příprava výrobní dokumentace dřevostaveb, krovů, schodišť, pergol a dalších. Zajišťujeme přípravu šablon 1:1 pro výrobu schodišť.

AVEMY s.r.o.

Zabýváme se projektováním, dozorováním, stavební fyzikou a realizací staveb. Našim zákazníkům poradíme s umístěním stavby na pozemku a navrhneme studii RD, BD, či haly včetně řešení interiéru, ať již prostorového či barevného. Součásti poskytovaných služeb je i projektová dokumentace, potřebná stavební povolení či prováděcí projekt. Vyřídíme Vám žádost na kotlíkovou dotaci.

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.