• Detail firmy

KD Haus, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na rodinné domy na klíč, nízkoenergetické a pasivní domy, montované domy a dřevostavby od projekce přes výstavbu až po zajištění financování. Nabízíme typové projekty podle Vašeho výběru a přizpůsobíme je Vašim požadavkům.

Adresa

Masarykova 368
399 01 Milevsko

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26110695

Výrobky, činnosti

rodinné domy na klíč

Kontaktní údaje

Fax: 382 212 406
E-mail: krejza@kdhaus.cz
WWW: www.kdhaus.cz

Kontaktní osoba

Radek Krejza - Jednatel

Mobil: 774 448 831

Radek Dolejší - Jednatel

Telefon: +420 774 448 832
Další firmy v oboru

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.