• Detail firmy

KB wood, s.r.o.

Základní popis

Výstavba montovaných a roubených dřevostaveb. Nízkoenergetické domy. Dodávka hrubé stavby nebo dodávka na klíč. Kvalitní dřevo ze Skandinávie a Sibiře. Prodej typových projektů dřevěných i zděných domů. Individuální projektování. Inženýrská činnost.

Adresa

Švermova 268/76
460 10 Františkov - Liberec X

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27335259

Výrobky, činnosti

Výstavba montovaných a roubených dřevostaveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 721 148
E-mail: info@kbwood.cz
WWW: www.kbwood.cz

Kontaktní osoba

Ivan Kyša - Jednatel

Mobil: +420 602 399 299
Další firmy v oboru

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.