• Detail firmy

KAWI BAU s.r.o.

Základní popis

Stavebni firma zabívající se výstavbou a rekonstrukcí, tesařstvím, opravou silnic, mostu a železnic, čištěním odpadních vod

Adresa

Sokolovska 428/130
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24817155

Výrobky, činnosti

Stavebni firma zabívající se výstavbou

a rekonstrukcí, tesařstvím, opravou silnic, mostu a železnic, čištěním odpadních vod

Kontaktní údaje

E-mail: terezka.in@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tereza Plašilová - Manažer projektu

Mobil: +420 725 605 732
E-mail: terezka.in@seznam.cz

Petr Vokatý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.

ATG Czech Republic s.r.o.

Naše společnost se specializuje na sanace vlhkého zdiva pro různé objekty. Vysoušení zdiva provádíme pomocí nízkotlaké injektáže a aplikace horizontální izolace zdiva. Nabízíme profesionální poradenství sanace vlhkých zdí a také analýzy škody vlhkého zdiva. Pro více informací navštivte naše webové stránky.