• Detail firmy

KAVONEX, spol. s r.o.

Základní popis

Našim klientům nabízíme komplexní služby v následujících oborech: informační technologie, služby pro státní správu a samosprávu a poradenství v zemědělství. Svým klientům přinášíme jedinečná řešení s maximálním důrazem na jejich individuální potřeby.

Adresa

Na výtoni 2035/8
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24254835
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- specialitou je vývoj webových aplikací na zakázku na platformě Microsoft.NET.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 017 336
E-mail: info@kavonex.com
WWW: www.kavonex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lukáš Novák - Jednatel

E-mail: lukas@kavonex.com
Další firmy v oboru

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.