• Detail firmy

KAVITA EKONOMY, s.r.o.

Základní popis

zpracování mezd, daňových přiznání všech typů a druhů daní. Dále nabízíme ekonomické a účetní poradenství, zastupování před úřady, zpracování účetnictví i čtvrtletně.

Adresa

Stupkova 982/10
779 00 Řepčín

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27771806
DIČ:  CZ27771806

Výrobky, činnosti

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence,

zpracování mezd, daňových přiznání všech typů a druhů daní. Dále nabízíme ekonomické a účetní poradenství, zastupování před úřady.

Kontaktní údaje

Telefon: 585 750 018
E-mail: kavita.ekonomy@seznam.cz

Kontaktní osoba

ing. Ivana Číhalová - Jednatel

Mobil: 606 709 061
Další firmy v oboru

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

Jana Marešová

Zabýváme se vedením účetnictví. Zajišťujeme zpracování mezd, DPH, daní z příjmu, silniční daně a další. Poskytujeme služby fyzickým osobám, společnostem nebo obchodům.