• Detail firmy

Kavárna Biskvit, s.r.o.

Základní popis

nekuřácká tvůrčí kavárna - kapacita 40 míst - vymalování vlastního nádobí nebo keramické dekorace vhodné pro pořádání firemních večírků

Adresa

Mařákova 272/5
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28956991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pohostinství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 947 888
E-mail: info@vypalenekotatko.cz
WWW: www.vypalenekotatko.cz

Kontaktní osoba

MgA. ŠTĚPÁN TOMAN - Jednatel

Bc. PETR FRINTA - Jednatel

Ing. ŠTĚPÁN MATERNA - Jednatel

Mobil: +420 737 726 104

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARCADIA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se kompletní organizací eventových akcí na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme pořádání společenských akcí jako jsou koncerty, oslavy, večírky, sportovní akce. Věnujeme se realizaci charitativních kampaní. Spolupracujeme s mnoha významnými nadacemi. Připravujeme propagační akce na míru, firemní prezentace, road show, street promotion či spotřebitelskou soutěž.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.