• Detail firmy

KAVALIERGLASS, a.s.

Základní popis

Nabízíme velmi široký sortiment domácenského, průmyslového, laboratorního a technického skla, trubic a průmyslových aparatur.

Adresa

Sklářská 359
285 96 Sázava

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47468815
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  2500

Výrobky, činnosti

Technické sklo pro elektrotechniku a elektroniku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 550 491
Telefon: +420 327 550 111
Telefon: +420 327 550 366
Fax: +420 327 321 426
E-mail: kavalier@kavalier.cz
E-mail: sklarny@kavalier.cz
WWW: www.kavalier.cz

Kontaktní osoba

Otakar Moťka - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

1. TOUŠEŇSKÁ s. r. o.

Hlavní oblasti naší činnosti jsou: - práškové lakování - zakázkové tryskání - výroba a prodej tryskacích zařízení Naše prášková lakovna disponuje jednou z největších komorových pecí v ČR. Tryskáme pro předúpravu i pro dekorativní účely. Výroba pneumatických tryskací zařízení zahrnuje celý možný sortiment, od malých kabin, přes volné tryskání až po tryskací komory a řízené stroje.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.