• Detail firmy

Kateřina Talová

Základní popis

Svatební agent - svatební a společenský salón, dále poskytuje poradenské služby při výběru snubních prstenů či oznámení. Realizuje svatby a půjčuje svatební šaty, ale i společenské a dekorace s tím spojené.

Adresa

Trávník 634/7
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73949396
DIČ:  CZ8261045683
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- půjčovna svatebních šatů, obleků pro ženichy, pro družičky, společenské šaty, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 582 655
E-mail: info@svatebniagent.cz
WWW: www.svatebniagent.cz
E-shop: www.svatebniagent.cz/shop.php

Kontaktní osoba

Kateřina Talová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.