• Detail firmy

Kateřina Štěpánková

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti tištěné i řezané reklamy. Provádíme návrhy firemních logotypů a retušování obrázků. Zabýváme se sazbou i zlomem textů.

Adresa

Druztová 9
330 07 Druztová

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76119475
Rok založení:  2008

Výrobky, činnosti

Nabízíme služby v oblasti tištěné i řezané reklamy. Provádíme návrhy firemních logotypů a retušování obrázků. Zabýváme se sazbou i zlomem textů. Zajišťujeme sítotisk, potisk reklamních předmětů a ofsetový, velkoplošný i digitální tisk.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 632 239
E-mail: info@graficky-servis.cz
WWW: www.graficky-servis.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Štěpánková

Další firmy v oboru

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.

Martina Bogarová

Dílna paní Bogarové je chráněnou dílnou, kde pracují zdravotně postižený lidé. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Naše dílna Vám nabízí šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a další. Nákupem u nás podporujete člověka v nesnázích. Neváhejte navštívit naše stránky.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.