• Detail firmy

Kateřina Škirdová

Základní popis

Nabízím kadeřnické služby,možno dodávat dárkové poukazy pro firmy

Adresa

Šimůnkova 1591/14
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62903837

Výrobky, činnosti

kadeřnické služby

Kontaktní údaje

E-mail: info@salon-magic.cz
WWW: www.salon-magic.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Škirdová - Majitel

Mobil: +420 606 886 860
Další firmy v oboru

K&P STUDIO

Naše stylové kadeřnické studio zajišťuje kompletní kadeřnické služby pro pány, dámy i děti. Nabízíme stříhání, styling, barvení, melír i trvalou. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a staráme se o to, aby Váš vzhled byl perfektní a vždy jste od nás odcházeli maximálně spokojeni. Salon disponujeme příjemným a komfortním prostředím a o Vaše vlasy bude pečovat vyškolený personál.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.