• Detail firmy

Kateřina Skácelová

Základní popis

Internetový prodej oblečení na golf a volný čas. Prodej vybavení Bridgestone Golf a Sulov Golf

Adresa

V. K. Klicpery 852/5
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74908111

Výrobky, činnosti

Prodej oblečení na golf a volný čas

Kontaktní údaje

E-mail: info@kovani-kliky-zamky.cz
E-mail: info@golfpalace.cz
WWW: www.golfpalace.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Skácelová - Majitel

. Skácel - Majitel

Mobil: +420 608 270 005
Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

Zábavní technika - Zdeněk Poklop

Zajišťujeme dodávky, provoz a pronájem zábavní techniky, která oživí atmosféru a pobaví hosty ať už v restauraci, hotelu či herně. Specializujeme se na ligové šipky, kulečníky a stolní fotbal - fotbálek. Zajišťujeme rovněž servis zábavní techniky, a to do 48 hodin od nahlášení závady. Chcete-li si pořídit do Vaší provozovny zábavní automat, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.