• Detail firmy

Kateřina Schmidová

Základní popis

Poskytujeme fyzioterapeutické a masážní služby v oblastech: fyzická a strukturální(problémy a bolest kloubního a svalového aparátu), funkční(dýchací problémy, zažívání, detox., celulitida), psychická(stres, deprese, migréna), těhotenství a mateřství.

Adresa

Lesní 570
330 33 Město Touškov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72216077

Výrobky, činnosti

Fyzioterapeutické a masážní služby Město Touškov

Kontaktní údaje

E-mail: info@masazearelaxace.cz
WWW: www.masazearelaxace.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Schmidová, Dis - Majitel

Mobil: +420 722 567 354
E-mail: info@masazearelaxace.cz
Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!