• Detail firmy

Kateřina Růčková

Základní popis

Nabízíme ubytování v centru obce Horní Bečva, poblíž Rožnova pod Radhoštěm v Beskydech. Penzion je vhodný pro rodiny i firemní klientelu. Wellness pobyty masáže, vířivka. Dále firemní akce, školení, svatby, oslavy (sál 100 osob, salonek 40 osob).

Adresa

Horní Bečva č.p. 367
756 57 Horní Bečva

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73279757
DIČ:  CZ7862255874

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby

Kontaktní osoba

Ing. Kateřina Růčková - Jednatel

Telefon: ++420 571 610 844
Telefon: +420 571 610 844
Mobil: +420 606 487 114
E-mail: penzion-starecasy@seznam.cz
E-mail: starecasy.hornibecva@gmail.com
WWW: www.penzion-starecasy.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.