• Detail firmy

Kateřina Rabasová - Krab

Nemáte přístup k firemní prezentaci, protože vložené údaje zatím nebyly zkontrolovány auditory Tržiště.
Další firmy v oboru

Xena Praha, s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.

BRUDRA s.r.o.

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek. Dodáváme pracovní kombinézy, montérkové kalhoty, montérkové bundy, pracovní vesty, výstražné a signální vesty, pracovní zástěry, pracovní polokošile a mikiny, pracovní čepice či pracovní i zdravotnickou obuv. Věnujeme se rovněž vyšívání firemních log či jiných motivů na oděvy či zhotovujeme potisky na oděvy.

Brand Gifts, a.s.

Specializujeme na prémiové firemní dárky CERRUTI 1881, CACHAREL, UNGARO, NINA RICCI, CHRISTIAN LACROIX, HUGO BOSS, které na první pohled zaujmou výjimečným designem, kvalitou provedení i luxusním balením. Využijte sílu světových značek - s lehkostí Vám otevřou dveře u obchodních partnerů. Pomohou Vám získávat nové klienty i udržet loajalitu stávajících.