• Detail firmy

Kateřina Rabasová - Krab

Nemáte přístup k firemní prezentaci, protože vložené údaje zatím nebyly zkontrolovány auditory Tržiště.
Další firmy v oboru

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.

Kamila Kolmanová

Společnost zajišťuje prodej krasošatů a různých sportovních dresů a kostýmů. Vámi vybraný model bude ušití přímo na míru. Není nutné osobní setkání lze zadat pouze požadované rozměry. Na našich stránkách najdete široký výběr krasošatů, krasosukní, krasokošil, baletních kostýmů a dalších. Vyberte si a poté nás stačí pouze kontaktovat. Provozujeme i bazarový prodej krasobruslařských potřeb.

ZENONE, s.r.o. - textilní výroba a tiskárna

Naše společnost se již od roku 1997 zabývá šitím dámské a dětské konfekce. Nabízíme šití ve mzdě a potisk reklamního textilu, igelitek a jiných reklamních předmětů. Šijeme lehkou dámskou konfekci, jako jsou halenky, sukně, šaty, ale i oblečení pro volný čas zn. Gazella. Máme k dispozici vlastní šicí i modelovou dílnu a vlastní tiskárnu. Najdete nás v Brně.