• Detail firmy

Kateřina Preislerová Štolcová

Základní popis

Nabízíme spolupráci v oblasti zpracování daňové evidence,účetnictví pro fyzické a právnické osoby (DPH, DPFO, DPPO, silniční daň, daň ze závislé činnosti, ....) Zpracování přiznání k majetkovým daním. Kompletní zpracování mezd včetně personalistiky

Adresa

Třemblat 70
251 65 Ondřejov

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71958509
DIČ:  CZ8262020569

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro fyzické a právnické osoby. Zpracování majetkových daní. Komplexní vedení personalistiky.

Kontaktní údaje

E-mail: stolcova@stolc.cz
WWW: www.stolc.cz

Kontaktní osoba

Ing Kateřina Preislerová Štolcová - Majitel

Telefon: +420 777 331 657
E-mail: stolcova@stolc.cz
Další firmy v oboru

Ing. Ladislava Šromová

Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence a účetní poradenství. Také se zabýváme zpracováním mezd a vyhotovením daňových přiznání.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

pobaltí.cz economica s.r.o.

Specializujeme se na účetní poradenství a vedení účetnictví. Zpracováváme daňová přiznání pro fyzické i právnické osoby, zajišťujeme výpočty mezd a vedení personalistiky. Našim klientům nabízíme zastupování na úřadech.